Policia sekueston drogë me vlerë 300 mijë euro, arrestohet 42 vjeçari shqiptar

Publikuar tek: rajon, më 17:00 12-06-2018 Policia sekueston drogë me vlerë 300 mijë euro, arrestohet 42 vjeçari shqiptar Foto ilustruese

Një 42 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane në qytetin e Ferraras, pasi në makinën e tij u gjetën rreth 1 kg kokainë e pastër me vlera e së cilës mund të shkonte deri në 300 mijë euro.

I arrestuari me iniciale B.F, u ndalua gjatë një kontrolli rutinor, por nervozizmi i tij ka bërë që efektivët të kuptonin se kishte diçka që nuk shkonte.

Sakaq 42 vjeçari është shoqëruar në komisariat për t’u pyetur në lidhje me çështjen.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rrahën për vdekje dhe e hodhën nga makina, ja fjalët e fundit të 20 vjeçares
Arrihet marrëveshja me Greqinë, ky do të jetë emri i ri i Maqedonisë »
Article Logic
Execution time: 0.019608974456787
array(1) { ["section"]=> string(84) "policia-sekueston-droge-me-vlere-300-mije-euro-arrestohet-42-vjecari-shqiptar-124130" }