Policia shoqëron 3 tifozë të Tiranës: Me kazma e lopata do prishnin “Selman Stërmasin”

Publikuar tek: sport, më 11:25 04-02-2017 Policia shoqëron 3 tifozë të Tiranës: Me kazma e lopata do prishnin “Selman Stërmasin”

Vetëm pak momente më parë pas një njoftimi të bërë nga policia e Tiranës është mësuar se janë shoqëruar tre tifozë bardheblu.

Arsyeja e ndalimit të tyre ka qenë tentativa për të prishur fushën e stadiumit “Selman Stermasi” ku pritet të luaj nesër skuadra e Partizanit.

10 tifozë kanë qenë në orët e para të mëngjesit në stadium me mjete punë në duar për të dëmtuar terrenin e gjelbër të stadiumit por është dashur ndërhyrja e policisë që ky plan të mbetej në tentativë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « UFC tani do transmetohet në Shqipëri dhe Kosovë
Gazetari i njohur ndez sërish situatën: Për nderin e “Selman Stërmasit”, më mirë i vdekur se i kuq »
Article Logic
Execution time: 0.030037879943848
array(1) { ["section"]=> string(89) "policia-shoqeron-3-tifoze-te-tiranes-me-kazma-e-lopata-do-prishnin-selman-stermasin-67709" }