Policja e alarmuar denoncon te kolegët: Më ka humbur pistoleta

Publikuar tek: aktualitet, më 17:46 21-11-2017 Policja e alarmuar denoncon te kolegët: Më ka humbur pistoleta

Një punonjëse e policisë së Tiranës ka denoncuar në komisariatin e saj se i ka humbur arma e shërbimit.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Rrapo Hekali” në Tiranë. Bëhet fjalë për një pistoletë “TT”.

Policia nga ana e saj thotë se është duke punuar për gjetjen e armës dhe fton këdo që ka informacion t’i njoftojë në mënyrë që arma mos bjerë në duar të gabuara.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndodh në Tiranë, gazetari merr nga rruga gjyshin e verbër dhe i ndryshon jetën
Lirohet i arrestuari nga FORCA E LIGJIT, gjykata: Është në karrige me rrota »
Article Logic
Execution time: 0.039719104766846
array(1) { ["section"]=> string(68) "policja-e-alarmuar-denoncon-te-koleget-me-ka-humbur-pistoleta-100379" }