Policja e cilësuar si më simpatikja e Vlorës, “kapet” sërish nga gazetari

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:02 15-01-2016 Policja e cilësuar si më simpatikja e Vlorës, “kapet” sërish nga gazetari

Policja në foto quhet Viola Çukaj dhe është cilësuar gjatë sezonit të verës, nga faqja sociale “Jeta osh qef” si më simpatikja.

Këtë herë ajo është fotografuar sërish nga gazetari Enrik Mehmeti, teksa ka qenë duke folur me një qytetare. Mehmeti thotë se policja po e sqaronte me qetësi qytetaren e moshuar.

Sipas tij, e moshuara po kërkonte të birin me probleme mendore që ishte larguar nga banesa dhe policja ishte duke e qetësuar duke i thënë se " policia do bënte të pamundurën për ta gjetur " dhe në fakt pas disa orësh u gjet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020564079284668
array(1) { ["section"]=> string(76) "policja-e-cilesuar-si-me-simpatikja-e-vlores-kapet-serish-nga-gazetari-30051" }