Policja franceze që çoi peshë gjithë tifozët shqiptarë dje, ka bërë një tjetër gjest emocionues

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:44 20-06-2016 Policja franceze që çoi peshë gjithë tifozët shqiptarë dje, ka bërë një tjetër gjest emocionues

Ditën e djeshme, newsbomb.al publikoi foton e një policeje franceze që bëri më pas xhiron e rrjeteve sociale dhe portaleve online.

Policja franceze ditën e djeshme ishte duke patrrulluar si zakonisht kur ka parë tifozërinë e ndezur të kuqezinjve.Nuk ka mundur t’i rezistojë këtij momenti, ndaj ka ndaluar makinën, ka zbritur prej andej, ka nxjerrë aparatin e saj celular dhe ka filmuar gjithë atmosferën mbresëlënëse. Por ajo ka bërë një tjetër gjest emocionues.

Me duar ka formuar shqiponjën së bashku me një tifoz kuqezi duke bërë për vete kështu të gjithë tifozët shqiptarë anë e kënd botës.

pol.jpg

po.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031673192977905
array(1) { ["section"]=> string(100) "policja-franceze-qe-coi-peshe-gjithe-tifozet-shqiptare-dje-ka-bere-nje-tjeter-gjest-emocionues-44072" }