Politika në vend ‘zien’, Meta për ‘shtatë palë qejfe’ shfaqet si rokier me Gent Bushpepën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:51 17-05-2018 Politika në vend ‘zien’, Meta për ‘shtatë palë qejfe’ shfaqet si rokier me Gent Bushpepën Ilir Meta me Eugent Bushpepen

Ndërkohë që situata politike në vend “zien” Presidenti i vendit Ilir Meta po shijon kohën e bukur të kryeqytetit.

Meta është shfaqur me përfaqësuesin e Shqipërisë në Eurovizion, Eugent Bushpepa ndërsa nuk ka ngurruar të bëjë gishtat si një rokier i vërtetë.

“Falenderova sot me mirënjohje, yllin e rokut dhe muzikës moderne shqiptare, @eugentbushpepa , për përfaqësimin dinjitoz të #Shqipërisë në #Eurovision.

Me zërin e tij unik dhe falë talentit të papërsëritshëm, Genti lartësoi #muzikën dhe #gjuhën e mrekullueshme #shqipe në skenën europiane, duke na bërë krenar të gjithëve”, shkruan Meta ndërsa ndan këtë foto me ndjekësit e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetarja e thotë ‘copë’: Divat sollën më pak se ç’e prisja, hyrje-daljet e vajzave të thata, pa jetë...
Hapini Sytë Njerëz! »
Article Logic
Execution time: 0.005695104598999
array(1) { ["section"]=> string(91) "politika-ne-vend-zien-meta-per-shtate-pale-qejfe-shfaqet-si-rokier-me-gent-bushpepen-121092" }