Politika pengon ministren Kodheli të martohet në kishë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:45 03-06-2017 Politika pengon ministren Kodheli të martohet në kishë

Një nga dëshirat më të mëdha të Ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka qenë martesa në kishë.

Biondja simpatike e PS-së ka rrëfyer në media se dëshira e saj ka qenë që në 25 vjetorin e martesës ajo dhe bashkëshorti i saj, Leka të martoheshin në kishë. Por duket se kjo dëshirë e saj nuk u realizua, pasi angazhimet politike nuk e kanë lejuar të bëjë një event të tillë.

" Ja nuk më lanë angazhimet politike, por një gjë simbolike e bëmë. Unë kam dy unaza një prej flori që e ka çdo njeri që është martuar dhe një prej argjendi që tregon se i kam mbushur 25 vite martesë", ka thënë Kodheli në Mos i fol shoferit.

Për të martesa dhe familja janë dy nga gjërat e saj më të shenjta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023333072662354
array(1) { ["section"]=> string(60) "politika-pengon-ministren-kodheli-te-martohet-ne-kishe-81063" }