Politikani denoncon: Djali i biznesmenit rrahu Shefin e Krimeve në Elbasan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:54 20-09-2017 Politikani denoncon: Djali i biznesmenit rrahu Shefin e Krimeve në Elbasan

Një tjetër denoncim vjen edhe për djalin e biznesmenit të njohur të Elbasanit, Petrit Çela, i cili ditën e djeshme u shpall në kërkim nga policia me akuzën se me makinën e tij të blinduar tip “Audi” goditi automjetin e zv.drejtorit të policisë.

 

Ish-kryeministri Sali Berisha poston sot një tjetër denoncim, referuar mesazhit të një qytetari, shoqëruar edhe me fotot përkatëse.

Sipas këtij mesazhi djali i biznesmenit, Suel Çela ka dhunuar Shefin e Krimeve në Elbasan dhe se lëvizin gjatë gjithë kohës të armatosur në qytet.

POSTIMI I BERISHËS

Kryekumbara Rama me kumbar Çelen dhe don Lalen!

Lexoni mesazhet dhe shikoni fotot e qytetareve dixhital! sb

"Pershendetje z.Berisha po ju dergoj disa foto te petrit celes babait te shullazit te elbasanit per te kuptuar se sa mbrojtje shteterore ka kjo bande.
Duke ju kujtuar se suel cela vetem pak dite me pare ka dhunuar fizikisht shefin e krimeve ne elbasan
Suel cela bashke me banden e tije ne qytetin e elbasanit te cilin e kane kthyer si texas i viteve te kaubojsve te cilet levizin te armatosur dhe kohet e fundit kane filluar te vendosin gjoba dhe marrin prona te ndryshme me dhune. Petrit cela eshte personi me syze ne koke"

 

21616197_871018833059025_5286120136344082423_n.jpg

21761796_871018869725688_1915804604840100024_n.jpg

21752149_871018836392358_4395694691312599032_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.090322971343994
array(1) { ["section"]=> string(79) "politikani-denoncon-djali-i-biznesmenit-rrahu-shefin-e-krimeve-ne-elbasan-93011" }