Politikani fotografon deputetët me makinat e luksit parkuar keq: Ja sa mirë i zbatojnë rregullat (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:16 08-02-2017 Politikani fotografon deputetët me makinat e luksit parkuar keq: Ja sa mirë i zbatojnë rregullat (FOTOT)

Politikani Gjergj Bojaxhi ka fotografuar makinat e deputetëve të Kuvendit që kanë parkuar në mënyrë të jashtëligjshme thuajse në mes të rrugës duke mos lejuar edhe qarkullimin e automjeteve të tjera.

“Duken në ecje, por është parkim në radhë të dytë, thuajse në mes të rrugës. Ja sa mirë i zbatojnë rregullat deputetët tanë! Paguhen me taksat tona që të miratojnë ligje dhe rregulla por janë të parët që i shkelin hapur, përditë, në mes të qytetit.
Edhe sa do t'i durojmë?
E kemi vetë në dorë. Me votë”, shkruan Bojaxhi.

pol.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019613027572632
array(1) { ["section"]=> string(107) "politikani-fotografon-deputetet-me-makinat-e-luksit-parkuar-keq-ja-sa-mire-i-zbatojne-rregullat-fotot-68119" }