Politikani i njohur parkon makinën mbi trotuar, studenti reagon ashpër ndaj tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:38 13-04-2017 Politikani i njohur parkon makinën mbi trotuar, studenti reagon ashpër ndaj tij

Politikanët të cilët janë zgjedhur për të përfaqësuar vullnetin e popullit pretendohet të jenë një shembull i mirë për ta, por ky student mesa duket nuk mendon ashtu.

Deputeti i njohur Sadri Abazi ka parkuar makinën e tij mbi trotuar dhe kjo gjë është vërejtur nga një student i cili ka dashur ta denoncojë këtë fakt. Në foto shihet një makinë e parkuar mbi trotuar, e cila sipas studentit i përket deputetit Abazi. 
Në postimin e tij ai ka shkruar, “Sadri Abazi parkon makinen mbi trotuar megjithese ka 7 vende parkimi te prenotuara per veten e tij, ©E.Kaja”.

17919086_1212060235586370_1002281346_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027631044387817
array(1) { ["section"]=> string(84) "politikani-i-njohur-parkon-makinen-mbi-trotuar-studenti-reagon-ashper-ndaj-tij-75071" }