Politikani i njohur që herët në mëngjes në pishinë, thotë se bën çdo ditë 2km

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:20 01-07-2016 Politikani i njohur që herët në mëngjes në pishinë, thotë se bën çdo ditë 2km

Nëse ndokujt prej jush politikani i njohur, kreu i Aleancës Kuqezi, i është dukur në formë, tashmë e ka një përgjigje: Noti.

Kreshnik Spahiu është zgjuar herët në mëngjes dhe është zhytur në ambientet e kësaj pishine për të bërë 2 kilometra not.

“Çdo mëngjes 2 km”, shkruan kreu i AK duke na zbuluar kështu edhe se ku i merr energjitë për të sulmuar kundërshtarët politikë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018483877182007
array(1) { ["section"]=> string(82) "politikani-i-njohur-qe-heret-ne-mengjes-ne-pishine-thote-se-ben-cdo-dite-2km-45128" }