Politikani i rëndësishëm shfaqet ‘trendy’ në Jalë, i kthen shpinën detit dhe shijon perëndimin (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:24 17-08-2016 Politikani i rëndësishëm shfaqet ‘trendy’ në Jalë, i kthen shpinën detit dhe shijon perëndimin (FOTO)

Politikani i rëndësishëm i Parlamentit Shqiptar është shfaqur ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shikojmë zakonisht, të veshur me kostum serioz.

Ilir Meta është fotografuar pranë detit në Jalë i veshur ‘trendy’ dhe qëndrim ‘trendy’ po ashtu.

Në foto Meta shihet i veshur me pantallona të shkurtra ngjyrë mente, bluzë blu dhe nuk mund të mos bien në sy syzet e varura në bluzë.

Kreu i Kuvendit po shijon pushimet mes të rinjsh në kampin e Jalës dhe shumë shpejt pritet t'i kthehen punës.

ilir-meta-ne-jale-logo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02083683013916
array(1) { ["section"]=> string(102) "politikani-i-rendesishem-shfaqet-trendy-ne-jale-i-kthen-shpinen-detit-dhe-shijon-perendimin-foto-49971" }