Politikani shqiptar e qëndis Shqipërinë e Madhe në telajo, e "vulos" me vitin 2020

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:59 04-12-2016 Politikani shqiptar e qëndis Shqipërinë e Madhe në telajo, e

Biznesmeni Eduart Ndocaj, që u fut në politikë si deputet i Partisë Socialiste, tashmë themelues i partisë së emigrantëve, “Emigracioni Shqiptar”, çdo ditë e më shumë shpreh talentin në pikturë duke sfiduar edhe kryeministrin Edi Rama.

Së fundmi ai ka realizuar edhe një pikturë ku dallohen trojet e Shqipërisë të cilat i ka “qëndisur” së bashku. Ndocaj ka pikturuar edhe disa iniciale misterioze në territoret përreth që përkojnë me Serbinë e Greqinë, si dhe një kafkë, simbol i “rrezik vdekjes”.

Deputeti kaubojs e ka vulosur pikturën e tij me vitin 2020, që mesa duket mendon se do të jetë data e realizimit të bashkimit.

Sasdfs4te4gtwe4gfeenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026332855224609
array(1) { ["section"]=> string(85) "politikani-shqiptar-e-qendis-shqiperine-e-madhe-ne-telajo-e-vulos-me-vitin-2020-61554" }