Politikani shqiptar i krahason partitë e “vjetra” me lavatriçe për skrap (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:23 05-03-2017 Politikani shqiptar i krahason partitë e “vjetra” me lavatriçe për skrap (FOTO)

Kreu i partisë LIBRA, Ben Blushi i ka krahasuar partitë e vjetra, siç i cilëson ai me tregun e hekurishteve për skrap.

Në një foto që ka postuar në facebook, Blushi ndodhet në një treg të Kavajës, ndërsa i krahason partitë me disa lavatriçe të vjetra, që nuk shërbëjnë më për asgjë.   

Kreu i LIBRA-s sulmon vazhdimisht partitë PD, PS, LSI, si dhe i mëshon faktit se vendi ka nevojë për opozitë të re e të mirëfilltë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I hapin arkivën e para 20 viteve edhe Adi Krastës, transformimi i madh i moderatorit (FOTO)
Edi Rama del nga "ngujimi", dy orë në drekë dhe qëllohet me shishe e vezë nga protestuesit (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.017101049423218
array(1) { ["section"]=> string(81) "politikani-shqiptar-i-krahason-partite-e-vjetra-me-lavatrice-per-skrap-foto-70837" }