Politikani shqiptar më i dashuruar se kurrë, publikon foto me bashkëshorten dhe shkruan: Love (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:15 11-02-2017 Politikani shqiptar më i dashuruar se kurrë, publikon foto me bashkëshorten dhe shkruan: Love (Foto)

Ish- deputeti socialist, Koço Kokëdhima duket vërtetë i dashuruar me bashkëshorten e tij Brixhida dhe këtë nuk nguron aspak ta tregojë publikisht.

Vetëm disa orë më parë Kokëdhima ka publikuar një foto me bashkëshorten në rrjrtet sociale me mbishkrim ‘Love’ (Dashuri) dhe nën opsionin e ndjenjave  ‘Felling loved’ (Ndihem i dashuruar).

Menjëherë pas publikimit të fotos nuk kanë munguar komentet ku një ndër ta shkruan: Femra më e bukur në politikën shqiptare, të lumt qe di të zgjedhësh.

koco.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rebelohet gazetarja e njohur: Fëmija im duhet të shohë me detyrim ‘Bunk Art’ duke paguar para! Po pse vallë?
Si punohet në regjinë e “Zonë e Lirë”, publikohet video nga zyra e Ledios »
Article Logic
Execution time: 0.017055988311768
array(1) { ["section"]=> string(102) "politikani-shqiptar-me-i-dashuruar-se-kurre-publikon-foto-me-bashkeshorten-dhe-shkruan-love-foto-68416" }