Politikanin shqiptar e “pushtojnë” femrat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:19 03-12-2016 Politikanin shqiptar e “pushtojnë” femrat

Politikani shqiptar, kreu i Aleancës Kuqezi Kreshnik Spahiu publikon këtë foto ku dukshëm rrethohet nga shumë vajza të reja.

Por ç’mendon vetë Spahiu për këtë? Teksa publikon foton, kreu i AK shkruan:

“Është mbush lëvizja plot me femra. Nuk thonë kot që ka mbaru burrnia nga Shqipëria dhe patriotizmi ka ngel në dorë të grave”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026782989501953
array(1) { ["section"]=> string(45) "politikanin-shqiptar-e-pushtojne-femrat-61442" }