Portieri i Tiranës ka ditëlindjen, shikoni surprizën që i përgatisin shokët e skuadrës Stivit (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 13:18 29-08-2015 Portieri i Tiranës ka ditëlindjen, shikoni surprizën që i përgatisin shokët e skuadrës Stivit (FOTOT)

Stivi Frashëri sot feston 25-vjetorin e ditëlindjes dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Shokët e skuadrës i kanë përgatitur një surprizë të bukur portierit të tyre.

Frashëri i ekipit ‘’Tirana’’ ka mbetur i befasuar nga torta, e cila mbante stemën e ekipit.

stiv2

stiv

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot ndeshja Tirana-Laçi në Krujë, bileta 4 mijë lekë dhe bardheblutë falas transportin për tifozët
De Biasi me Skype publikon listën e lojtarëve për Danimarkën dhe Portugalinë »
Article Logic
Execution time: 0.0041530132293701
array(1) { ["section"]=> string(104) "portieri-i-tiranes-ka-ditelindjen-shikoni-surprizen-qe-i-pergatisin-shoket-e-skuadres-stivit-fotot-19464" }