Portieri përgjegjës për grabitjen e Kim Kardashian?! 40-vjeçari i drejton një letër prekëse

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:39 07-10-2016 Portieri përgjegjës për grabitjen e Kim Kardashian?! 40-vjeçari i drejton një letër prekëse

“Kim Kardashian nuk ka asnjë arsye që të shihet si i dyshuar portieri për hyrjen e të armatosurit në banesë gjatë kësaj jave”, -tha vet portieri.

 Portieri 40-vjeçari i cili ruante hotelin ku u grabit Kim Kardashian i ka shkruar një letër duke u përpjekur ta qetësoje dhe duke i thënë se ishte thjesh viktimë e grabitjes.

Në letër dërguar Kimit portiere shkruan, “E dashur Kim, kur ju ndjeni armën e ftohtë në qafën tuaj , është momenti kur ti ndihesh e qetë dhe kupton ndryshimin e jetës dhe vdekjes , të të dy jetëve bashkë.

Në letrën e publikuar nga revista “Closer” ai e përfundon letrën me “Unë shpresoj që tani po ndihesh më mirë”.

Siç është raportuar dhe më parë kim i ka thënë portierit, “A jemi ne duke vdekur? “, ai iu përgjigj me një zë të qetë “Unë nuk e di”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15817713737488
array(1) { ["section"]=> string(95) "portieri-pergjegjes-per-grabitjen-e-kim-kardashian-40-vjecari-i-drejton-nje-leter-prekese-55426" }