“Portokallia” mbledh artistët e ri dhe të vjetër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:34 10-04-2015 “Portokallia” mbledh artistët e ri dhe të vjetër

Artistët e ekranit janë miq të mirë edhe në jetën e tyre private dhe Ermal Mamaqi na ka treguar pak nga atmosfera që krijohet kur ata janë bashkë.

Humoristi shihet në një foto “të çmendur” duke darkuar për ditëlindjen e humoristit të “Portokallisë” Ledio Lakos së bashku me bashkëshorten Amin, moderatoret Eneda Tarifa dhe Xhemi Shehu, Salsanon dhe Marin Orhanasin.

Duket se shoqëria me njëri tjetrin ka qenë me nota të ngritura humori dhe me më shumë të qeshura nga ato që na shkaktojnë nga ekrani. Salsano po luan në violinë, Eneda po këndon, ndërsa telefonat shihen me dritat ndezur duke regjistruar e shkrepur të qeshurat e tyre të pafundme. 

“Tu u çmen për ditlindjen e Ledio Lakos”, shkruan mbi foto në profilin e tij zyrtar “Facebook” Ermali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032850980758667
array(1) { ["section"]=> string(51) "portokallia-mbledh-artistet-e-ri-dhe-te-vjeter-8379" }