Portreti i plotë/ Meghan Markle dhe Princ Harry prezantojnë për herë të parë djalin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:52 16-06-2019 Portreti i plotë/ Meghan Markle dhe Princ Harry prezantojnë për herë të parë djalin

Sot është dita ndërkombëtare e baballarëve dhe me këtë rast Princ Harry dhe Meghan kanë publikuar për herë të parë një fotografi të djalit të tyre.

Fotografia është e realizuar në bardh e zi dhe shfaqet i vogli duke mbajtur gishtin e princit.

Foto është postuar në llogarinë zyrtare të Sussex Royal në rrjetin social, 'Instagram' dhe shoqërohet me shkrimin: ‘Urime dita e baballarëve! Veçanërisht duke i dëshiruar një ditë të veçantë, princit’,

Kujtojmë se Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër në muajin maj të këtij viti.

Screenshot_15.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023089170455933
array(1) { ["section"]=> string(89) "portreti-i-plote-meghan-markle-dhe-princ-harry-prezantojne-per-here-te-pare-djalin-168469" }