Posteri i Majkos, Spiropalit, Pajës dhe Dudajt ka diçka që nuk shkon (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 12:26 21-03-2016 Posteri i Majkos, Spiropalit, Pajës dhe Dudajt ka diçka që nuk shkon (FOTO)

Pandeli Majko, Elisa Spiropali, Gazmend Paja dhe Arlinda Dudaj në një poster të FRESSH-it.

Aktori i humorit Paja dhe botuesja Dudaj, dy prurje të reja dhe sigurisht që socialistët po i promovojnë fuqishëm.

Ata kanë krijuar një poster me 4 imazhet: e Majkos, Spiropalit, Pajës dhe Dudajt, me nga një shprehje secili.

Aktorit të humorit ia kanë shkruar emrin gabim: ‘’Gazmed’’.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet pyetja e referendumit. Socialistët duhet t’i përgjigjen ‘’Po’’ ose ‘’Jo’’
Si kanë qenë të rinj Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Erion Braçe, Pandeli Majko dhe Fatos Nano (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011157035827637
array(1) { ["section"]=> string(77) "posteri-i-majkos-spiropalit-pajes-dhe-dudajt-ka-dicka-qe-nuk-shkon-foto-35634" }