Postimi prekës i Eni Çobanit për miken e ngushtë me kancer: Më dolën lot, i thashë ma lidh dhe mua këtë shallin në kokë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:55 10-08-2018 Postimi prekës i Eni Çobanit për miken e ngushtë me kancer: Më dolën lot, i thashë ma lidh dhe mua këtë shallin në kokë

Një rrëfim prekës ky i juristes së njohur Eni Çobani e cila zbulon se mikja e saj e ngushtë po lufton me sëmundjen e rëndë.

Për t’u solidarizuar me të e për t’i thënë se është aty dhe e mbështet, Eni i ka kërkuar t’ia lidhë edhe asaj shallin në kokë.

“Më dolën lot pas xhamave të syzeve por e kapa dhe e shtrëngova fort dhe i thashë ma lidh dhe mua këtë shallin në kokë si ty se dua të jem me ty kudo në të mirë dhe në të keqe dhe kështu të dyja do ta mundin të keqen në trupin tënd”, shkruan Eni.

POSTIMI I PLOTË:

Sot e fillova ditën me miken time të ngushtë e cila po kalon nje sfide te madhe me jeten te cilen po e sprovon shume shpirterisht dhe moralisht.Tek e shikoja me dukej sikur lexoja librin e jetes qe nga loja me peta para pallatit dhe deri diten kur ajo dhe une u beme nena dhe gra profesioniste.Me dolen lot pas xhamave te syzeve por e kapa dhe e shtrengova fort dhe i thashe ma lidh dhe mua kete shallin ne koke si ty se dua te jem me ty kudo ne te mire dhe ne te keqe dhe keshtu te dyja do ta mundin te keqen ne trupin tend.Sot dua ti lutem vecanerisht Zotit per miken time dhe per gjithe ato gra e burra qe duan ta sfidojne te keqen me force dhe vullnet.Se jeta eshte nje dhe ate duhet ta jetojne te gjithe secili ne formen e tij.

eee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033776998519897
array(1) { ["section"]=> string(124) "postimi-prekes-i-eni-cobanit-per-miken-e-ngushte-me-kancer-me-dolen-lot-i-thashe-ma-lidh-dhe-mua-kete-shallin-ne-koke-130692" }