Poston foto me Ronaldon, Elseid HYSAJ i bën komentin epik ish-lojtarit të Juventus (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 20:26 19-08-2018 Poston foto me Ronaldon, Elseid HYSAJ i bën komentin epik ish-lojtarit të Juventus (FOTO) Ronaldo me Xhakerinin

Chievo ditën e djeshme luajti ndeshjen e parë në kampionat për sezonin e ri dhë në përfundim të ndeshjes, ish-lojtari bardhezi, Xhakerini ka postuar një foto në “Instagram”, ku me shaka shprehet se është portugezi që i ka kërkuar një foto.

Në këtë status ka komentuar edhe Elseid Hysaj, i cili ironizon duke i thënë se të vazhdojë të ëndërrojë për këtë gjë.

Juventus në këtë ndeshje ka fituar vetëm në minutat e fundit, pasi në fillim ka kaluar në avantazh, por më pas e ka parë situatën në disavantazh të një goli, ndërsa në fundin e ndeshjes gjithçka është përmbysur nga kampionët e Italisë dhe ky 90 minutësh ka përfunduar me rezultatin 2-3. Cristiano Ronaldo nuk shënoi në ndeshjen e tij të parë

Më shumë në këtë kategori: « ‘Shtet ku je’, legjenda e KOMBËTARES në luftë për jetën
Igli Tare 'thumbon' HYSAJN: Do më pëlqente të luante te KOMBËTARJA siç luan te Napoli »
Execution time: 0.0039520263671875
array(1) { ["section"]=> string(93) "poston-foto-me-ronaldon-elseid-hysaj-i-ben-komentin-epik-ish-lojtarit-te-juventus-foto-131586" }