Pozicionet e sikletshme të zyrtarëve të politikës: Veliaj, Ahmetaj dhe Tahiri duart “te vendi” (FOTOT me momentet pikante)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:20 07-07-2016 Pozicionet e sikletshme të zyrtarëve të politikës: Veliaj, Ahmetaj dhe Tahiri duart “te vendi”  (FOTOT me momentet pikante)

Këto janë momentet më pikante sjella përmes fotosh të shkrepura  gjatë një ndeshje futbolli që zyrtarë të qeverisë zhvilluan me diplomatë të huaj. Më herët nuk i kemi parë asnjëherë zyrtarët e politikës në pozicione kaq të sikletshme.

Teksa presin të gjuhet topi, kryebashkiaku Erion Veliaj, ministri Saimir Tahiri si dhe socialisti Besnik Bare duart i kanë çuar te vendet intime me qëllim shmangien e ndonjë goditjeje të mundshme.

Pantallonat e shkurtra kanë nxjerrë në pah për fotografët edhe një tatuazh në këmbë të ministrit të Brendshëm .

Kapiten i Qeverisë “Rama” ishte ministri për Çështjet Vendore, Bledi Çuçi, ndërsa në ekip bënin pjesë ministrat Saimir Tahiri, Blendi Klosi, Arben Ahmetaj dhe Edmond Haxhinasto, deputeti Eduard Shalsi, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj dhe socialisti Besnik Bare.

Ndeshja përfundoi me rezultatin 3-3 dhe golat për qeverinë janë shënuar nga Tahiri, Shalsi dhe kapiteni Çuçi.

pozicionet.png

tahiriiiiiiiiiiiii.jpg

tahiri.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14982295036316
array(1) { ["section"]=> string(122) "pozicionet-e-sikletshme-te-zyrtareve-te-politikes-veliaj-ahmetaj-dhe-tahiri-duart-te-vendi-fotot-me-momentet-pikante-45793" }