PR marrëveshje për Bashkitë e Shijakut dhe Librazhdit, Duka: Në Durrës të mbështesim Grida Dumën

Publikuar tek: politike, më 12:09 20-04-2015 PR marrëveshje për Bashkitë e Shijakut dhe Librazhdit, Duka: Në Durrës të mbështesim Grida Dumën

Partia Republikane ka arritur marrëveshje me Partinë Demokratike për garimin me kandidatët e saj në Bashkitë e Shijakut dhe Librazhdit, nderkohë që po diskutohet edhe për Bashkinë e Memaliajt.

Gjatë mbledhjes së Asamblesë të Partisë Republikane, kandidati potencial për Durrësin, Agron Duka, tha se do të mbështesin kandidaturën e Grida Dumës dhe se u ka bërë thirrje të gjithë mbështetësve të tij të votojnë të përzgjedhurën e Partisë Demokratike për Bashkinë e Durrësit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha prezanton nga Vau i Dejës kandidatin demokrat Zef Hila
Berisha për largimin masiv të shqiptarëve: Qëndroni të largojmë aktorin kryesor të eksodit »
Article Logic
Execution time: 0.0042240619659424
array(1) { ["section"]=> string(99) "pr-marreveshje-per-bashkite-e-shijakut-dhe-librazhdit-duka-ne-durres-te-mbeshtesim-grida-dumen-9231" }