Pranë oxhakut e veshur me të kuqe, Rezarta Shkurta jep lajmin e rëndësishëm pas dy vitesh "heshtje"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:05 29-11-2016 Pranë oxhakut e veshur me të kuqe, Rezarta Shkurta jep lajmin e rëndësishëm pas dy vitesh

Rezarta Shkurta ka dhënë një lajm të rëndësishëm teksa ka postuar një foto pranë oxhakut e veshur me një fustan super të gjatë ku duket përrallore.

Ajo ka bërë të ditur që do t’i rikthehehet shumë shpejt muzikës pas 2 vitesh “heshtje”.  Në 214-tën Rezarta ka publikuar këngën e fundit, "E dehur" dhe që atëherë nuk është ngjitur më në skenë.

“Pa ty”, titullohet kënga më e re e Rezarta Shkurtës që do të publikohet shumë shpejt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024703979492188
array(1) { ["section"]=> string(102) "prane-oxhakut-e-veshur-me-te-kuqe-rezarta-shkurta-jep-lajmin-e-rendesishem-pas-dy-vitesh-heshtje-61063" }