Prangoset konkurrentja e “Dance With Me”, në dyshim pjesëmarrja në spektakël (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:37 08-09-2016 Prangoset konkurrentja e “Dance With Me”, në dyshim pjesëmarrja në spektakël (FOTOT)

Arrestohet pak ditë para nisjes së spektaklit “Dance With Me” në Shqipëri Jessy Hennessy.

Siç raporton “Prive”, mbrëmë pas mesnateështë arrestuar/ndaluar nga forcat e rendit Jessy Hennessy, pjesëtarja e kastit të fytyrave publike që do na argëtojnë për javë të tëra rresht. Nuk dihet kur do lirohet dhe a do marrë pjesë në spektakël.

Nuk dihet saktë arsyeja e këtij incidenti por portali publikon foto ku Jessy, e njohur për këngët e saj me Gjon Karricën shihet me pranga në duar. Fakti që i heq dilemat se bëhet fjalë për braziliano­iranianen është tatuazhi që vërehet qartë në dorën e saj.

foto1.png

foto2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024222135543823
array(1) { ["section"]=> string(85) "prangoset-konkurrentja-e-dance-with-me-ne-dyshim-pjesemarrja-ne-spektakel-fotot-52289" }