Preç Zogaj për Pashkë me dy djemtë e tij, shpërthen humori: Veza e kuqe apo blu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:05 27-03-2016 Preç Zogaj për Pashkë me dy djemtë e tij, shpërthen humori: Veza e kuqe apo blu

Preç Zogajn, këto Pashkë e kanë gjetur krah dy djemve të tij, Redonit dhe Edit.

Zogaj qesh i lumtur ndërsa dy djemtë mbajnë në dorë secili nga një vezë: të kuqe dhe blu.

Njëra vezë godet tjetrën. Kaq ka mjaftuar për të shpërthyer ironia e humori në internet. E kuqe apo blu? Kjo është çështja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023383855819702
array(1) { ["section"]=> string(83) "prec-zogaj-per-pashke-me-dy-djemte-e-tij-shperthen-humori-veza-e-kuqe-apo-blu-36134" }