Preformanca e çmendur në “Britain's Got Talent” që i la të gjithë me gojë hapur (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:38 01-05-2016 Preformanca e çmendur në “Britain's Got Talent” që i la të gjithë me gojë hapur (Video)

Ka qenë pa dyshim një nga preformancat më të vlerësuara në “Britain's Got Talent”, gjatë javës së kaluar ku konkurrenti Ben Blaque tregoi aftësitë e tij me një hark të shkurtër.

Fillimisht ai ka shpërthyer dy tollumbace shumë pranë asistentes së tij, më pas ka qëlluar një tjetër duke përdorur kameran e telefonit dhe preformanca e fundit ishte aq ekstreme sa i siguroi atij kalimin në raundin tjetër.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03603196144104
array(1) { ["section"]=> string(89) "preformanca-e-cmendur-ne-britain-s-got-talent-qe-i-la-te-gjithe-me-goje-hapur-video-39203" }