Prej 13 vitesh nuk i pret flokët, ja si duket sot (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:51 19-05-2016 Prej 13 vitesh nuk i pret flokët, ja si duket sot (Foto)

Prej 13 vjetësh nuk i pret flokët. Kështu, Dashik Gubanova Freckle, bukuroshja ruse është shndërruar në një yll të internetit, pikërisht falë flokëve të saj të pazakontë, të cilat i kanë dhënë edhe nofkën Rapunzel i jetës reale.

Nënë e një fëmijë, që nga viti 2003 ajo ka reshtur së preri flokët dhe i informon vazhdimisht fansat përmes rrjeteve sociale, numri i të cilëve në Instagram ka shkuar në 120 mijë. Dëshira e saj është që të rriten aq sa të mund të prekin tokën, dhe me të arritur këtë objektiv, mendon t’i presë dhe t’i dhurojë për personat e sëmurë me tumor.

floket.jpg

floket3.jpg

floket2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.06257700920105
array(1) { ["section"]=> string(59) "prej-13-vitesh-nuk-i-pret-floket-ja-si-duket-sot-foto-40957" }