PREKËSE! Dy vogëlushët e kalojnë natën lakuriq duke menduar se e ëma po flinte, por ajo kishte ndërruar jetë

Publikuar tek: bota, më 18:41 07-11-2016 PREKËSE! Dy vogëlushët e kalojnë natën lakuriq duke menduar se e ëma po flinte, por ajo kishte ndërruar jetë

Dy fëmijë të vegjël 3 dhe 4 vjeç e kanë kaluar natën me trupin e vdekur të së ëmës duke menduar se ajo po flinte, ndërkohë që 24 vjeçarja kishte ndërruar jetë pasi kishte kaluar një krizë epileptike.

Jamie Leigh Twidale po lante fëmijet e saj Harley dhe Skyelar.

Sipas “Daily Mail”, dy vogëlushët menduan se të ëmën e kishte zënë gjumi dhe e kaluan natën të zhveshur.

Të nesërmen kur fëmijët kishin munguar në shkollë ngritën shqetësimin për mospraninë e tyre, raporton Newsbomb.al.

 E ëma e 24 vjeares, Elizabeth shkoi në shtëpi dhe zbuloi trupin e pajetë të së bijës./Newsbomb.al/ 

 3A25F18000000578-0-image-a-49_1478525745924.jpg

3A25F46A00000578-0-image-m-45_1478525686580.jpg

3A25F3BD00000578-0-image-m-48_1478525735040.jpg

3A25F17900000578-0-image-a-39_1478525536828.jpg

3A25F46600000578-0-image-m-43_1478525644560.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02185583114624
array(1) { ["section"]=> string(112) "prekese-dy-vogelushet-e-kalojne-naten-lakuriq-duke-menduar-se-e-ema-po-flinte-por-ajo-kishte-nderruar-jete-58703" }