PREKËSE/ Zoti Kryeministër, Edea sot mbush 3 vjeç por nuk ka në fytyrë gëzimin e një fëmijë që feston ditëlindjen…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:07 17-05-2019 PREKËSE/ Zoti Kryeministër, Edea sot mbush 3 vjeç por nuk ka në fytyrë gëzimin e një fëmijë që feston ditëlindjen… Edea Protoduari

‘Vajza që shikoni në foto quhet Edea. Ajo mbush sot tre vjeç. Edea nuk mban në fytyrë gëzimin e një fëmije që ka sot ditëlindjen. Kjo pasi Edea, është vajza e Dorian Protoduarit; djaloshit të ri që guxoi të mbronte shtëpinë e tij. Babai i Edeas është në qeli dhe vajza e tij, në vend që të festojë, qan sot në krahët e të ëmës’.

 

Kështu shkruan ‘njeriu i memeve’ Genc Sejko teksa publikon foton e vogëlushes e cila të atin në burg për shkak të përplasjes me policinë te Astiri.

‘Edeas i them që: ‘babi të do shumë dhe se çdo gjë që bën, e bën për të të siguruar me dinjitet një të ardhme më të mirë për ty’. Edhe 100 princeshe e vogël’, e uron ndër të tjera Sejko.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19569301605225
array(1) { ["section"]=> string(118) "prekese-zoti-kryeminister-edea-sot-mbush-3-vjec-por-nuk-ka-ne-fytyre-gezimin-e-nje-femije-qe-feston-ditelindjen-164667" }