PREMIERË/ Vjen më në fund kënga e Dr. Florit me Aurela Gaçen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:53 04-07-2015

Baba në k’të skenë sapo është publikuar në kanalin youtube pas një pritje kaq të gjatë.

 Kjo është kënga dhe projekti që Dr.Flori la në mes por që pas ikjes së tij, Aurela Gaçe me vendosmërinë më të madhe e çoi deri në fund.

Gjatë xhirimeve Aurela ka qenë shumë e emocionuar pasi ka dashur që gjithçka të shkonte ashtu si Dr.Flori do donte. E veçanta e klipit është fakti që i janë bashkuar vullnetarisht qindra fansa të artistit të ndjerë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025022983551025
array(1) { ["section"]=> string(64) "premiere-vjen-me-ne-fund-kenga-e-dr-florit-me-aurela-gacen-15337" }