Premtimi i Fevziut, kush erdhi të takojë Berishën pas emisionit (VIDEO-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:05 14-09-2018 Premtimi i Fevziut, kush erdhi të takojë Berishën pas emisionit (VIDEO-FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, ish-kryeministri Sali Berisha ishte i ftuar në emisionin “Opinion”

Por në fund të emisionit dikush kishte ardhur të takonte Berishën.

Bëhet fjalë për minatorin nga Bulqiza të cilin Blendi Fevziu, e ka takuar në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, i cili i shprehu dëshirën e këtij të fundit që kur Berisha të ishte në ‘Opinion’ ai të vinte dhe ta takonte.

Ramazani mbërriti në studion e ‘Opinion’ dhe në fund të emisionit është përshëndetur me ish kryeministrin Berisha dhe ka realizuar me të një fotografi.

5-2-768x1024.jpg

video-4-768x1024.jpg

video-3-768x576.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Rrënimi i ekonomisë dhe vendit’ Basha nxjerr VIDEON: Sa më gjatë kjo qeveri aq më shumë…
Berisha bën deklaratën e fortë: Me Ramën kryeministër opozita nuk vjen KURRË në pushtet »
Article Logic
Execution time: 0.0044360160827637
array(1) { ["section"]=> string(80) "premtimi-i-fevziut-kush-erdhi-te-takoje-berishen-pas-emisionit-video-foto-134268" }