Premtimi që Rozana Radi i bën personit të çmuar: Nuk do ta ul kokën kurrë poshtë, unë nuk dorëzohem

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:37 17-01-2017 Premtimi që Rozana Radi i bën personit të çmuar: Nuk do ta ul kokën kurrë poshtë, unë nuk dorëzohem

Rozana Radi i ka bërë një premtim të çmuar babait të saj, që do t’i ruaj vlerat që ai i ka trashëguar dhe nuk do të dorëzohet kurrë.

“Sa herë ngre kokën lart kërkoj një shenjë nga im Atë një njeri me zemër të madhe e me një shpirt artist. Love you dad! Sa vlera më ke trashëguar .... aq shumë sa që nuk do ta ul kokën kurrë poshtë nga askush sepse unë jam vajza jote.

 Unë nuk dorëzohem! Nuk është e lehtë të mbash emrin tënd lart por unë do t’ja dal. Të premtoj!”, shkruan Rozana në Instagram. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rita Ora ndiqet nga 11 milion fansa në Instagram, shihni çfarë mënyre zgjedh për t’i falenderuar
Çfarë ndodh me trupin e nënës kur ushqen foshnjen me gji »
Article Logic
Execution time: 0.024749994277954
array(1) { ["section"]=> string(103) "premtimi-qe-rozana-radi-i-ben-personit-te-cmuar-nuk-do-ta-ul-koken-kurre-poshte-une-nuk-dorezohem-65835" }