Presidenti Bujar Nishani mbush sot 50 vjeç dhe ka këtë dhuratë për veten…(FOTO FAMILJARE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:18 02-10-2016 Presidenti Bujar Nishani mbush sot 50 vjeç dhe ka këtë dhuratë për veten…(FOTO FAMILJARE) Foto familjare e Presidentit te Republikes ne 50 vjetorin e tij te lindjes

Presidenti I Republikës Bujar Nishani sot ka ditëlindjen. Dhe këtë e zbulon vetë kreu I shtetit nëpërmjet rrjetit social facebook, dukë thënë se ka një arsye pse është I lumtur në 50 vjetorin e tij. Dhe kjo sipas presidentit, është familja. 

“Të dashur miq, në këtë 50-vjetor të lindjes sime, lumturia më e madhe është FAMILJA ime. Bujar” shkruan Presidenti Bujar Nishani,ndërsa ka postuar një foto me bashkëshorten Odeta dhe dy fëmijët e tyre në këtë 50 vjetor.

Duket se presidenti I ka rezervuar këtë dhuratë vetes, në 50 vjetorin e lindjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 25 gjërat që ju çojnë drejt lumturisë, ja çfarë duhet bërë për të ndryshuar ditën e jetën tuaj
Kjo është kënga më idiote që pritet të pushtojë botën (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.020828008651733
array(1) { ["section"]=> string(93) "presidenti-bujar-nishani-mbush-sot-50-vjec-dhe-ka-kete-dhurate-per-veten-foto-familjare-54818" }