“Presidenti hajdut, kryeministri kloun, opozita sterile…”, revolta e qytetarëve në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:09 29-04-2017 “Presidenti hajdut, kryeministri kloun, opozita sterile…”, revolta e qytetarëve në Tiranë

Ditën e djeshme Ilir Meta është votuar në Parlament si President i ri i Shqipërisë, por ka edhe nga ato që nuk e pranojnë një zgjedhje të tillë dhe kanë vendosur të shprehin revoltën e tyre duke shkruar në muret e Tiranës.

 

Gjatë mbrëmjes së në njërin nga muret është shkruajtur, “Presidenti hajdut, Kryeministri kloun, Opozita sterile, Kjo nuk është Republika ime”.

ghjjjjj.jpg

fffgghh_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.30633497238159
array(1) { ["section"]=> string(89) "presidenti-hajdut-kryeministri-kloun-opozita-sterile-revolta-e-qytetareve-ne-tirane-76890" }