Presidenti Holande nuk arrin të shohë kryeministrin Rama drejt e në sy

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:40 05-07-2016 Presidenti Holande nuk arrin të shohë kryeministrin Rama drejt e në sy

Kryeministri Rama ka qenë i  pranishëm në samitin e zhvilluar ditën e sotme në Francë.

Pas përfundimit të samitit dy liderët kanë shtrënguar duart me njëri tjetrin. Holand nuk i është përmbajtur dot batutës së Ramës duke ulur sytë teksa Rama pozon për fotografin. Duket që marrëdhëniet e tyre përveçse zyrtare, janë dhe shumë miqësore. 

edi_me_plesidentin_Holand.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024518966674805
array(1) { ["section"]=> string(74) "presidenti-holand-nuk-arrin-te-shoh-kryeministrin-rama-drejt-e-ne-sy-45571" }