Presidenti i FSHF vjen me një urim të vecantë: Të keni njëri-tjetrin

Publikuar tek: sport, më 17:44 21-08-2018 Presidenti i FSHF vjen me një urim të vecantë: Të keni njëri-tjetrin Armand Duka

Presidenti i FSHF-së, Armando Duka në një postim në rrjetet sociale, uroin të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit.

“Gëzuar Kurban Bajramin. Të keni shëndet, dhe njëri-tjetrin”, është shprehur kreu i qeverisë së futbollit në vendin tonë.

Një pjesë shumë e madhe e skuadrave të Superiores, por jo vetëm kanë shpërndarë nga një urim në rrjetet sociale në lidhje me festën e sotme.

 

Sondazh per Personazhin e Vitit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Boll me përralla korçare’, Dervishi reagon ashpër për dhunën në stadium: Masa ekzemplare për Skënderbeun
FOTO/ Gruaja e IKARDI-t nxjerr 'jashtë loje' San Siron, pamje shpërthyese në ballkonin e lojtarit të INTER »
Article Logic
Execution time: 0.026957988739014
array(1) { ["section"]=> string(74) "presidenti-i-fshf-vjen-me-nje-urim-te-vecante-te-keni-njeri-tjetrin-131768" }