Presidenti i KE shkon I DEHUR në Samitin e NATO-s, i puth të gjithë me rradhë dhe... (VIDEO PIKANTE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:19 12-07-2018 Presidenti i KE shkon I DEHUR në Samitin e NATO-s, i puth të gjithë me rradhë dhe... (VIDEO PIKANTE) Fragment nga video

Dhjetra udhëheqës botërorë ndodhen në Bruksel, mes tyre edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, pasi po mbahet Samiti i NATO-s.

Teksa fokusi i të gjithëve ka qenë te çështjet e trajtuara në Samit, për Presidentin e Komisionit Evropian Jean-Claude Juncker, nuk ka qenë aspak kështu. Udhëheqësi i BE-së, pa të pengohej dhe të humbiste bilancën e tij disa herë përpara një darke gala të mërkurën, pasi dukej qartë që ishte në gjendje të dehur.

Në fakt, nuk është hera e parë që Jean-Claude Juncker, shfaqet i dehur në publik dhe në evenimente të rëndësishme zyrtare.

Shihni videon e mëposhtme:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.004525899887085
array(1) { ["section"]=> string(101) "presidenti-i-ke-shkon-i-dehur-ne-samitin-e-nato-s-i-puth-te-gjithe-me-rradhe-dhe-video-pikante-127687" }