Presidenti Meta nis ditën me gazetarin e biznesmenin Gent Sula

Publikuar tek: barometri, më 07:39 26-08-2018 Presidenti Meta nis ditën me gazetarin e biznesmenin Gent Sula

Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka nisur ditën sot me gazetarin e  njohur Çim Peka dhe biznesmenin Genti Sula.

 

Teksa sezoni i pushimeve është në përfundim duket se presidenti po i shijon edhe këto ditë të mbetura.

Ai shfaqet mjaf i qeshur, ndërsa në krah të tij qëndrojnë gazetari dhe biznesmeni. Ktëtë moment me njëri-tjetrin gazetari Peka ka zgjedhur ta ndajë në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0676589012146
array(1) { ["section"]=> string(69) "presidenti-meta-nis-diten-me-gazetarin-e-biznesmenin-gent-sula-132186" }