Presidenti nën shumë çadra, duke u mbrojtur nga shiu apo politika?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:54 27-03-2015 Presidenti nën shumë çadra, duke u mbrojtur nga shiu apo politika? Presidenti Bujar Nishani nën çadra

Presidenti Bujar Nishani ndodhet sot në Lunxhëri të Gjirokastrës me rastin e dekorimit pas vdekjes të ardhetarit Andon Zako Çajupi.

Kushtet atmosferike nuk e kanë bërë të favorshme këtë vizitë për presidentin e megjithatë ai duket i mbrojtur nga shumë çadra. Presidenti Nishani nën kaq shumë çadra duket i mbrojtur jo vetëm nga shiu por edhe nga politika në një kohë kur situata është e tensionuar dhe ka përfshirë të gjithë aktorët politikë.

Pozita, qeveria madje edhe ndërkombëtarët janë përfshirë veçanërisht nga çështja “Doshi”, e ndërsa i vetmi që qëndron “nën çadër” është presidenti. Ai kaq shumë çadra që e mbrojnë ...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14228010177612
array(1) { ["section"]=> string(69) "presidenti-nen-shume-cadra-duke-u-mbrojtur-nga-shiu-apo-politika-7126" }