Presidenti shqiptar foto me vajzën e Donald Trump në Washington

Publikuar tek: rajon, më 07:14 13-02-2018 Presidenti shqiptar foto me vajzën e Donald Trump në Washington

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shfrytëzuar vizitën e tij në Washington për të shkrepur një foto me të bijën e Donald Trump, Ivanka Trump.

Thaçi ishte për vizitë në Washington, ku mori pjesë në ceremoninë e Lutjs së mëngjesit, krahas shumë personalieve botërore, ku folës kryesor ishte presidenti amerikan, Donald Trump.

Tryeza e rezervuar për Thaçin ishte shumë speciale, pasi i ishte përcaktuar të qëndronte pikërisht me një prej çifteve më të përfolur të momentit, vajzën e Trump dhe bashkëshortin e saj, Jared Kushner.

thaci-ivanka.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandali seksual i drejtorit, FLET 15-VJEÇARJA SHQIPTARE: Shkova për 10 euro…(VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.015230178833008
array(1) { ["section"]=> string(70) "presidenti-shqiptar-foto-me-vajzen-e-donald-trump-ne-washington-110058" }