Presidenti Takaj mbledh lojtarët pas stërvitjes, "izolohet" Skënderbeu

Publikuar tek: sport, më 22:53 07-10-2017 Presidenti Takaj mbledh lojtarët pas stërvitjes,

Sot, Skënderbeu ka zhvilluar seancën e radhës stërvitore të planifikuar nga stafi teknik.

Lojtarët janë vënë nën urdhrat e trajnerit Ilir Daja, por pas stërvitjes të gjithë janë befasuar kur kanë parë presidentin Ardjan Takaj t'i priste jashtë aneksit të stadiumit.

Burime për newsport.al, bëjnë me dije se numri "një" i klubit bardhekuq ka njoftuar për një mbledhje urgjente. Nuk dihet arsyeja se për se Takaj ka thirrur brenda në ambientet e klubit lojtarët dhe trajnerin Daja, por ajo që mësohet është se mbledhja është zhvilluar me dyer të mbyllura.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përballja me Shqipërinë, Italia i befason të gjithë më këtë formacion që do të hedh në “Loro Boriçi”
»
Article Logic
Execution time: 0.013602018356323
array(1) { ["section"]=> string(73) "presidenti-takaj-mbledh-lojtaret-pas-stervitjes-izolohet-skenderbeu-95105" }