Presidentja e Top Channel ka ditëlindjen, ja çfarë i shkruajnë vajzat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:49 23-03-2015 Presidentja e Top Channel ka ditëlindjen, ja çfarë i shkruajnë vajzat Urimi i Sarës për të ëmën

Vjollca Hoxha, presidentja e Top Channel që pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj Dritan Hoxha, sot feston ditëlindjen e saj. Në këtë ditë të veçantë për të nuk kish se si të mungonte urimi i Lori Hoxhës dhe Sara Hoxhës, dy vajzave të saj më të rritura.

“Gëzuar ditëlindjen “mamina”. Jë gjithçka e mirë në këtë botë. Je frymëzimi im #grua e hekurt “, shkruan vajza e saj Sara.

Lori gjithashtu e ka uruar në mënyrën e saj të ëmën: I lutem Zotit që kjo buzëqeshje të të shoqërojeë gjatë gjithë jetës tënde dashuria ime  gëzuar ditëlindjen mbretëresha jonë”,shkruan Lori.

Vjollca Hoxha është nënë e katër fëmijëve, tre vajzave dhe një djali.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.2281608581543
array(1) { ["section"]=> string(73) "presidentja-e-top-channel-ka-ditelindjen-ja-cfare-i-shkruajne-vajzat-6699" }