‘Preu damarët në Top Channel”, flet shef Renato: Emisioni do të vazhdojë transmetimin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:16 08-11-2018 ‘Preu damarët në Top Channel”, flet shef Renato: Emisioni do të vazhdojë transmetimin

Në media ditën e sotme ka qarkulluar një lajm se një nga konkurentët e “Hell’ s Kitchen” kishte prerë damarët pasi nuk kishte përballuar dot presionin e shefit.

Mirëpo shef Renato ka reaguar vetë për lajmin duke thënë se ngjarja nuk është ashtu siç e kanë transmetuar mediat, por gjithsesi ai ka theksuar se emisioni do të vazhdojë transmetimin.

“Në fakt, e vërteta nuk është kështu. Me lajmin që ka qarkulluar sot është ekzagjeruar shumë. Në lidhje me programin, asgjë nuk do të ndryshojë. ‘Hell’s Kitchen’ do të vazhdojë me transmetimin e tij ashtu siç ka nisur dhe siç ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve gjatë këtyre javëve”, ka thënë shefi për revistën Class.

“Hell’s Kitchen” ose “Kuzhina e Djallit”  ka në qendër gatimin është një sfidë për të gjithë konkurentët të cilët duhet të durojnë presionin e shefit, ndërsa rastet kur Renato u ka plasur pjatat në tokë nuk kanë qenë të pakta.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027410984039307
array(1) { ["section"]=> string(88) "preu-damaret-ne-top-channel-flet-shef-renato-emisioni-do-te-vazhdoje-transmetimin-140796" }