Prezantohet në Kukës prefekti i ri, është Liman Morina

Publikuar tek: politike, më 11:45 20-06-2015 Prezantohet në Kukës prefekti i ri, është Liman Morina Nga ceremonia e emerimit te prefektit te ri ne Kukes

Sot në qytetin e Kukësit është prezantuar prefekti i ri i këtij qarku Liman Morina. Emërimi i Morinës nga qeveria erdhi pas largimit të ish prefektit, Safet Gjici që kandidon në Kamëz në emër të maxhorancës përballë Xhelal Mziut. 

Ceremonia u zhvillua në zyrat e prefekturës, ndërkohë që në aktivitet morën pjesë autoritetet lokale atje.

Në këtë ceremoni ka qenë present edhe kandidati i maxhorancës për Kukësin, Hasan Halilaj. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rishfaqet Monika Kryemadhi pas incidentit me armë, shkon sërish në Lezhë me vajzën dhe Tushajn
PBDNJ për vendin e numërimit në Konispol: KQZ të ndryshojë sa më parë situatën »
Article Logic
Execution time: 0.020655870437622
array(1) { ["section"]=> string(59) "prezantohet-ne-kukes-prefekti-i-ri-eshte-liman-morina-14099" }