Prezantuesi emocionohet nga veshja e Çiljetës dhe rrëzohet “live” në skenë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:21 28-10-2016 Prezantuesi emocionohet nga veshja e Çiljetës dhe rrëzohet “live” në skenë

Florian Agalliu duket se e ka nisur keq edicionin e dytë të spektaklit “Tu Si Que Vales Albania”, pasi është rrëzuar në skenë.

Agalliu është emocionuar aq shumë nga veshja transparente e Çiljetës, sa që i janë “marë mendtë” dhe është “rrëzuar” para këmbëve të saj.

Screasdf3f3ffshot_1.jpg

asdfw3f2wdf2df2fenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20077204704285
array(1) { ["section"]=> string(78) "prezantuesi-emocionohet-nga-veshja-e-ciljetes-dhe-rrezohet-live-ne-skene-57655" }