Prezantuesja e Supersport konfirmon shtatzaninë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:26 30-07-2016 Prezantuesja e Supersport konfirmon shtatzaninë

Prezantuesja e Supersport, Vlera Fetahu ka konfirmuar shtatzaninë. Bukuroshja kosovare është në pritje të fëmijës së dytë dhe ndodhet në javën e 16-të të shtatzanisë.

“Po më duket se topi i futbollit nuk do të më hiqet asnjëherë”, shkruan ajo, duke konfirmuar gjithashtu se është në pritje të një djali.

Vlera Fetahu në vitin 2009 ka sjellë në jetë djalin e saj të parë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tha mos e gjykonim për këtë këngë, Stresi nxjerr klipin e ri (VIDEO)
Adrola Dushi drejt ndarjes nga bashkëshorti? »
Article Logic
Execution time: 0.022027015686035
array(1) { ["section"]=> string(53) "prezantuesja-e-supersport-konfirmon-shtatzanine-48198" }