Prezantuesja e TVSH-së shumë e dashuruar, ky është djaloshi që i ka rrëmbyer zemrën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:16 30-12-2016 Prezantuesja e TVSH-së shumë e dashuruar, ky është djaloshi që i ka rrëmbyer zemrën

Ndonëse ata kanë kohë që jetojnë një dashuri të lumtur, pak njerëz dinë për historinë e tyre. Të dy të rinj, të bukur, nga prezantuesja e Televizionit Publik Shqiptar dhe partneri i saj po sjellim sot çaste romantike përmes fotove.

Bëhet fjalë për Kristi Ziçishtin dhe të dashurin e saj. Shpesh ata shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit në kryeqytet e po aq shpesh moderatorja ndan me miqtë poza të momenteve të bukura që kalojnë të dy. Kristin e kemi parë në drejtimin e programeve të përditshme të TVSH-së por edhe duke prezantuar evente të rëndësishme në kryeqytet. Një vajzë e suksesshme në të gjitha drejtimet! (Who)

Screenshot_15.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031841039657593
array(1) { ["section"]=> string(88) "prezantuesja-e-tvsh-se-shume-e-dashuruar-ky-eshte-djaloshi-qe-i-ka-rrembyer-zemren-64271" }